Týmy-zatím

3. dubna 2007 v 16:04
Rykers
Rykers jsou odporní mutanti,kdysi to byly lidé ale jejich planeta onemocněla a to způsobilo jejich mutaci.Jinak na Akillianu jim někteří lidé přezdívají ,, Ječící Potvory ,, .Rykers jsou opravdu vynikající hráči mají taky nějakou specialitu které se říká Methalyel.Tento útok je tak silný že hned jak Tia použila Dech,Rykers na ni zařvali,tím vypustili Methaylel a Tia ležela na zemi a Dech byl pryč.V prvním zápase to skončilo 5-0 pro Rykers a ve druhém 3 - 4 a to vyhráli Snow-Kids.Kapitánka týmu byla hrozně naštvaná když jí to D"Jok nandal.Rykers taky vždycky před zápasem ukazují nějaký divný tanec.
Wambas
Žijí v míru na své planetě plné lesů....Jejich akrobatická obratnost a hbitost byly klíčovými prvky na jejich úspěšné cestě posledním pohárem Galactik Footballu.Jejich Flux posiluje zejména hru ve vzduchu:bez ohledu na to,kde míč je,vždy ho dokáží získat a doslova vypustit na spoluhráče krásnou,dlouhou přihrávkou přes cele hřiště.
Red Tigers
Jejich sestavu tvoří sebevědomé děti bohatých rodičů,které zrovna neoplývají originálními nápady a tak dohánějí nedostatek fotbalové techniky kybernetikou,která jim dopomáhá k rychlosti a mrštnosti. Rozhodně nepředstavují nijak úchvatné sportovce a navíc mají nepříjemný zvuk posmívat se soupeřům.
Snow Kids
Snow Kids jsou mladí Akillienští hráči s velkou vůlí vyhrát.Jsou to super hráči a jejich specialita je Dech kterou jako první z nich dostala Tia.Určitě si zaslouží vyhrát a na jejich domovské planetě Akillienu je všichni povzbuzují.Těmto hráčům šéfuje Aarch (kdysy taky hrával za Akillian).Narodili se někdy v období,kdy vznikla velká sněhová bouře a proto taky mají v sobě Flux,neboli Dech.Snow-Kids mají taky svůj pokřik ,,Go snow go! ,,.
Galactik football
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pls že si tu byl/a

>>> KLIK<<<

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | 15. května 2007 v 17:13 | Reagovat

Wambasové jsou dobrý!!!!!!!!!hlavně se mi líbí jak tam skáčou a jak Lin zera drtí protivníkovu obranu

2 My- majitelky blogu My- majitelky blogu | 4. září 2007 v 20:24 | Reagovat

to jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama